604431163

Cierpisz na bóle kręgosłupa lub doskwiera Ci rwa kulszowa?

Praca siedząca, brak ruchu albo wręcz przeciwnie: nadmierny wysiłek fizyczny, to przyczyny częstych dolegliwości bólowych. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z nimi jest fizjoterapia. Podjęcie odpowiednich działań daje ulgę i poprawia funkcjonowanie organizmu. Bóle kręgosłupa ustępują. Szybciej można też zapomnieć o urazach sportowych, gdyż tkanka mięśniowa lepiej się goi. Podstawą jest jednak dobór fizjoterapii i jej prawidłowe prowadzenie. Jako doświadczony specjalista mogę zagwarantować Państwu fachową poradę w przypadkach bólów mięśniowych i stanów przeciążeniowych tkanek miękkich, wad postawy czy urazów sportowych. Umiejętnie wykonuję rehabilitację, pomagając zlikwidować między innymi bóle kręgosłupa, głowy czy dolegliwości związane z chorobami zwyrodnieniowymi (na przykład rwa kulszowa).

Stany pooperacyjne i powypadkowe to kolejne sytuacje, w których fizjoterapia odnosi dobre skutki, poprawiając stan chorych lub całkowicie przywracając ich do zdrowia. W gabinecie, w mieście Kalisz, czeka na Państwa osoba, której zależy na tym, byście powrócili do pełnej sprawności. Profesjonalnie zajmuję się zróżnicowanymi metodami terapii, dobierając je indywidualnie, w zależności od dolegliwości i dysfunkcji pacjenta. Dzięki szczegółowemu wywiadowi, a także kompleksowemu badaniu przed rozpoczęciem działań, jestem w stanie dokładnie ustalić źródło problemów zdrowotnych danej osoby. W konsekwencji tego mogę od razu podjąć kroki dostosowane do potrzeb pacjenta i przynieść mu ulgę, której oczekuje

Jeśli szukają Państwo kogoś, kto z wiedzą i zaangażowaniem pomoże Wam pokonać ból i dolegliwości o podłożu nerwowym, przeciążeniowym lub wesprze w powrocie do sprawności po operacji, zachęcam do odwiedzenia mojego gabinetu. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, dzięki czemu udaje mi się osiągać doskonałe rezultaty. Kalisz to miejsce, w którym urzęduję na co dzień, jednak istnieje możliwość dojazdu do pacjenta w okolicy. Zachęcam do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.